Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Wiercany - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Trzciana

Trzciana(Wiercany + 9 km)

3 757 437 zł3 687 m² 1 019,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 687 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w Trzcianie, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa, z wjazdem bezpośrednio z drogi krajowej nr 94. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

6 273 000 zł3 726 m² 1 683,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynki produkcyjno-magazynowe z częścią socjalno-biurową na sprzedaż w atrakcyjnym położeniu oddalone od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 700 m² 882 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dębicki Park Przemysłowy - teren wraz z budynkami i pnb na Halę! Lokalizacja: dębicki Park Naukowy Północno zachodnia część miasta Dębica położona przy ul. Metalowców w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lutoryż

Lutoryż(Wiercany + 13 km)

3 200 000 zł400 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż: rentowny obiekt noclegowy gotowiec inwestycyjny przy dk19. Oferujemy na sprzedaż działający i zarabiający obiekt noclegowy, położony w strategicznej lokalizacji blisko dk19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Pustków

Pustków(Wiercany + 24 km)

4 700 000 zł206,18 m² 22 795,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 887 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo powstałe centrum przeładunku odpadów gumowych zlokalizowane w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miejscowości Pustków, przygotowane do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Budziwój,Rzeszów(Wiercany + 18 km)

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 902 m²

Tylko u nas! Oferta bez wynagrodzenia dla pośrednika. Na sprzedaż działający biznes - sklep budowlany z ok. 30-letnią historią zlokalizowany na 19-arowej działce w sąsiedztwie Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów(Wiercany + 18 km)

7 800 000 zł700 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Budynek usługowo-mieszkalny 650 m z halą warsztatową i mieszkaniem Rzeszów, podkarpacka premium. *Nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pośrednictwem przy zakupie. Zobacz Wideo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Rynek

Centrum,Głogów Małopolski(Wiercany + 22 km)

1 699 000 zł850 m² 1 998,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Poszukujesz nieruchomości z potencjałem biznesowym? Mamy propozycję, która może być doskonałym wyborem! Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupiętrowy budynek, który.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mogielnica

Mogielnica(Wiercany + 11 km)

1 800 000 zł274 m² 6 569,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek usytuowany jest na narożnej działce, posiada połączenie z drogą publiczną powiatową. Wyposażony jest w przyłącza gazu, energię elektryczną, przyłącze telewizyjne kablowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Cieszyna

Cieszyna(Wiercany + 20 km)

400 000 zł511 m² 782,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Wyjątkowa inwestycja W serce historii Zabytkowa Gorzelnia z potencjałem - Cieszyna, gmina Frysztak! Marzysz o projekcie z prawdziwą historią, który możesz przekształcić.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Wiercany

Wiercany,podkarpackie

1 200 000 zł650 m² 1 846 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dworek z ogromnym potencjałem zaledwie 23 km od Rzeszowa. Na sprzedaż działający ośrodek weselny położony na ok. 34 arowej (3396m2) działce w spokojnej lokalizacji nieopodal Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wiercany

Wiercany,podkarpackie

2 500 000 zł650 m² 3 846 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij